Little-SweetGirl

Little-SweetGirl

czwartek, 6 lutego 2014

Walentynki i początkujące blogi warte polecenia.

Hej, hej, hej, więc to post z stylizacjami,fryzurami,lakierami,dodatkami,życzeniami i innymi pierdółkami walentynkowymi, oraz poleceniem początkujących blogów.
1.Stylizacje walentynkowe <32.Fryzury walentynkowe <3 (Przepraszam, że do niektórych fryzur nie ma objaśnień, ale uwierzcie że nie mogłam ich nigdzie znaleźć. Wiem pewnie zapytacie to po co wstawiłam?-bo są ślicznne <3)

3.Pazurki walentynkowe <3
4.Biżuteria walentynkowa <35.Prezenty walentynkowe <3 (najczęściej to: kartki,poduszki i czekoladki. Wyjaśnienie do zdrapki, którą możecie zrobić sami dam wkrótce lub możecie znaleźć tu.)

Polecane początkujące blogi:
1.Ten to blog koleżanki, która jeden już posiada, jej stary blog znajdziesz tu, a tu jej nowy blog, potrzebujący Waszej oglądalności i wsparcia.
2.Blog również koleżanki, dosyć zwariowanej, jest to jej pierwszy blog (świeżutki) również liczy na Waszą pomoc. Blog znajdziecie tu.
Więc to na tyle w tej długiej notce, jeżeli ktoś przeczytał  do końca to dzięuję, za to że cały mój trud nie poszedł na marne <3. Mam pewien pomysł przed walentynkami... może jakaś serduszkowa akcja? Piszcie w komentarzach co o tym myślicie. A tymczasem idę spać. Paaa!